čajová svíčka hřebíček, růže, badyán ze sojového vosku

Přírodní čajové svíčky bez aluminiového kalíšku

Svíčky jsou bez aluminiového kalíšku, proto je nutné je před zapálením umístit do nehořlavého kalíšku (sklo, keramika). Hmotnost jedné čajové svíčky cca 16g, výška 0,5 cm, poloměr 4,5cm, doba hoření cca 4,5 hodiny. Velikost náhradního kalíšku by měla co nejpřesněji odpovídat velikosti svíčky pro zachování správné délky hoření.

♥ 100% esenciální olej 

♥ z přírodního vosku ze sójových bobů, který neobsahuje žádné pesticidy, herbicidy ani parafín a je biologicky odbouratelný.

♥ knoty jsou z BIO bavlny 

♥ Hoří o polovinu pomaleji něž běžné parafínové svíčky stejné velikosti a při hoření se do ovzduší uvolňuje až o 99% méně sazí.

Doporučení: Pokud je knot příliš dlouhý, před zapálením ho zkraťte na délku 3-5 mm. Každé zapálení svíčky by mělo být dostatečně dlouhé tak, aby se utvořilo roztavené jezírko vosku po celé ploše svíčky. S délkou hoření stoupá intenzita vůně. Nenechávejte však svíčku hořet déle než 3-4 hodiny .Z bezpečnostních důvodů nikdy nenechávejte Vaši svíčku zcela vyhořet na dno nádoby. Zbylý vosk můžete použít například do aromalampy.

Upozornění: Nemanipulujte se svíčkou, když hoří, uchovávejte mimo dosah hořlavých materiálů, dětí a domácích zvířat. Neumísťujte svíčky do průvanu. Neumísťujte svíčky blízko zdroje tepla. Plamen vždy uhaste. Nesfoukávejte ho. Čajové svíčky používejte pouze ve svícnech a lampách s dostatečným odvětráváním.

Více informací naleznete níže v podrobném popisu.

35 Kč
dostupné

Badyán: pomáhá při špatném spánku, uklidňuje mysl, usnadňuje dýchání při nachlazení.

 

SOJOVÝ VOSK - Všechny naše svíčky jsou vyráběny pouze ze 100% rostlinného sojového vosku, který je vyrobený z kvalitních, geneticky nemodifikovaných sojových bobů s certifikátem kvality. Neobsahuje žádné ropné, parafínové ani včelí produkty. Neobsahuje žádné živočišné produkty, palmový vosk ani žádné pesticidy, herbicidy, barviva, konzervační látky a toxické materiály. Je biologicky odbouratelný a není testován na zvířatech. Na rozdíl od parafínu, který je obsažen ve většině vyráběných svíček, při hoření nevylučuje žádné škodlivé látky a doba hoření je delší až o 50 %, a tak Vám svíčky déle vydrží. Díky nízkému bodu tání (cca 50°C) se okolo knotu rozpustí více vosku a esenciální oleje se tak lépe uvolňují do okolí. Vosk je také dermatologicky testován.


KNOT - všechny použité knoty jsou pouze ze 100% bavlny, bez jakýchkoliv příměsí.


ESENCIÁLNÍ OLEJE - používáme velmi kvalitní esenciální oleje od léty ověřeného výrobce

Kód Kód: 78
Kategorie: svíčky