hřebíček, růže, badyán - svíčka ze sojového vosku 50 ml

Ručně odlévaná sojová svíčka s hřebíčkem, růží a badyánem.

♥ z přírodního vosku ze sójových bobů, který neobsahuje žádné pesticidy, herbicidy ani parafín a je biologicky odbouratelný..

♥ sušené květy z bylinkové farmy / bavlněný knot

♥ 100% esenciální olej 

 objem: 40ml / doba hoření: 13 hodin - hoří o polovinu pomaleji, něž běžné parafínové svíčky stejné velikosti.

 

Doporučení: Pokud je knot příliš dlouhý, před zapálením ho zkraťte na délku 3-5 mm. Každé zapálení svíčky by mělo být dostatečně dlouhé tak, aby se utvořilo roztavené jezírko vosku po celé ploše svíčky. S délkou hoření stoupá intenzita vůně. Nenechávejte však svíčku hořet déle než 3-4 hodiny .Z bezpečnostních důvodů nikdy nenechávejte Vaši svíčku zcela vyhořet na dno nádoby. Zbylý vosk můžete použít například do aromalampy.

Upozornění: Nemanipulujte se svíčkou, když hoří, uchovávejte mimo dosah hořlavých materiálů, dětí a domácích zvířat. Neumísťujte svíčky do průvanu. Neumísťujte svíčky blízko zdroje tepla. Plamen vždy uhaste. Nesfoukávejte ho. Čajové svíčky používejte pouze ve svícnech a lampách s dostatečným odvětráváním.

Více informací naleznete níže v podrobném popisu.

149 Kč
dostupné

Badyán: pomáhá při špatném spánku, uklidňuje mysl, usnadňuje dýchání při nachlazení.

 

SOJOVÝ VOSK - Všechny naše svíčky jsou vyráběny pouze ze 100% rostlinného sojového vosku, který je vyrobený z kvalitních, geneticky nemodifikovaných sojových bobů s certifikátem kvality. Neobsahuje žádné ropné, parafínové ani včelí produkty. Neobsahuje žádné živočišné produkty, palmový vosk ani žádné pesticidy, herbicidy, barviva, konzervační látky a toxické materiály. Je biologicky odbouratelný a není testován na zvířatech. Na rozdíl od parafínu, který je obsažen ve většině vyráběných svíček, při hoření nevylučuje žádné škodlivé látky a doba hoření je delší až o 50 %, a tak Vám svíčky déle vydrží. Díky nízkému bodu tání (cca 50°C) se okolo knotu rozpustí více vosku a esenciální oleje se tak lépe uvolňují do okolí. Vosk je také dermatologicky testován.


KNOT - všechny použité knoty jsou pouze ze 100% bavlny, bez jakýchkoliv příměsí.


ESENCIÁLNÍ OLEJE - používáme velmi kvalitní esenciální oleje od léty ověřeného výrobce

Kód Kód: 66
Kategorie: svíčky